آموزشیاران

استخدام آموزشیاران نهضت سواد آموزی در مجلس پیگیری می شود

خبرگزاری مهر: نماینده مردم شهرستانهای سنندج، کامیاران و دیواندره از طرح مجلس برای استخدام تمامی آموزشیاران نهضت سوادآموزی خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر در سنندج، عبدالجبار کرمی صبح دوشنبه در مراسم گرامیداشت سالروز تاسیس نهضت سوادآموزی که با حضور مسئولان استانی برگزار شد، اظهار داشت: مجلس در تلاش است تا با تصویب قانونی زمینه را برای استخدام آموزشیارانی که در مقطعی با نهضت سوادآموزی قطع ارتباط داشته و فعالیت در این عرصه را به هر دلیلی کنار گذاشته اند، فراهم کند.

وی ادامه داد: مجلس به توجه به اهمیت موضوع سوادآوزی و در راستای حمایت از آموزشیاران که با تلاش و کوشش فراوان در پی اجرای فرمان امام خمینی (ره) برای ریشه کن کردن بیسوادی در کشور هستند، طرحی را به تصویب رساند که کلیه آموزشیارانی که از سال 80 وارد مجموعه شده اند به استخدام دولتی درآیند ولی در این میان عده ای نتوانستند از مزایای این طرح بهره مند شوند.

نماینده مردم شهرستانهای سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس گفت: در راستای اجرای همین قانون متاسفانه افراد زیادی نیز هستند که به دلایل مختلف مجبور به قطع ارتباط مقطعی با نهضت سوادآموزی شده و در تلاش هستیم تا به گونه ای مشکل این افراد نیز با تصویب قانونی جامع تر در آینده نزدیک مرتفع گردد.

منبع:خبرگزاری مهر

+ نوشته شده در  دوشنبه هفتم دی ۱۳۸۸ساعت 21:30  توسط وبلاگ آموزشیاران  |