آموزشیاران

اعلام اسامي كليه آموزشیاران مشمول قانون استخدام

پيرو اطلاعيه وزارت آموزش و پرورش مبني بر اعلام اسامي واجدين شرايط استخدام قانون تعيين تكليف معلمين حق التدريس و آموزشياران نهضت سواد آموزي در وزارت آموزش و پرورش مصوب 15/7/88 ، حسب دستور وزير محترم اموزش وپرورش در راستاي شفاف سازي و جلوگيري از تضييع حقوق آموزشياران محترم شرایط استخدام و اسامي كليه آموزشیاران مشمول قانون اعلام مي گردد:
1- آموزشیارانی که تا تاریخ تصویب قانون فوق الذكر( 15/7/1388 ) با استناد به ماده (5) قانون ، دارای حد اقل 60 ماه سابقه خدمت و مدرک تحصيلي فوق دیپلم و بالاتر(مضبوط در پرونده كارگزيني) باشند، مشمول اين قانون می گردند .
2-با استناد به اينكه آموزشياران نهضت سواد آموزي برابر تبصره (1) ماده (5) قانون مشمول تبصره هاي (1) و (2) ماده (3) نيز مي گردند در صورتيكه در زمان تصويب (15/7/88 ) دانشجوي كارشناسي بوده و تعداد واحدهاي گذرانده آنها تا پايان سال تحصيلي 88-87 برابر تعداد واحدهاي مدرك كارداني باشد. در صورتيكه تاكنون گواهي مربوط را به نهضت سواد آموزي محل خدمت خود ارائه ننموده اند مي بايست نسبت به ارائه گواهي مربوط اقدام نمايند.
3 - از تعداد 14349 نفر آموزشیاران مشمول قانون ، تعداد 3000 نفر بر اساس سهمیه اختصاص یافته در سال جاری با اولویت با لاترين سنوات خدمت، بعد از قطعي شدن اطلاعات انتخاب و جهت استخدام معرفی می گردند .
4 – آموزشیاران اطلاعات ارسالی شهرستان های مربوطه را در سایت نهضت سوادآموزی بررسی نموده و در صورت وجود مغايريت ، در محاسبه سنوات و مدرک تحصیلی به اموراداری شهرستان مربوطه مراجعه نمایند .
5- در صورتيكه آموزشياراني واجد شرايط قانون مذكور بوده و در ليست، مشخصات آنها ثبت نشده است به امور اداري شهرستان خود مراجعه نمايند.
6 – كليه آموزشياران مشمول ضمن دقت در ليست اعلام شده در صورت وجود مشاهده هرگونه مغايرت ، لازم است مراتب را به صورت مكتوب با ارائه اسناد مدارك مثبته به امور اداري شهرستان مربوطه اعلام و تا حصول نتيجه موضوع را پيگيري نمايند.
7- امور اداري شهرستان ها و استان‌ها نيز موظفند ضمن رسيدگي سريع به اعتراضات احتمالي به نحوي كه هيچ اعتراضي باقي نماند در اولين فرصت فایل های نهایی شده با فرمت excel را در ftp سامانه سوادآموزی سازمان در شاخه اداری قرار دهند.

برای مشاهده نام آموزشیاران به لینک زیر مراجعه کنید:

http://www.lmoiran.ir/fa/news/detail.php?ID=1802

+ نوشته شده در  سه شنبه چهاردهم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 1:11  توسط وبلاگ آموزشیاران  |